אודות

היי, אני איילת גינזבורג

ואני מעצבת תהליכים מרתקים וחשובים בחייהם של אנשים. באמצעות כלים פרקטיים, שונים ומעניינים אני פותחת צוהר לעולמות תוכן רחבים ועוזרת לאנשים ולארגונים לנוע למחוזות חדשים.

בהכשרתי אני מרצה, מנחת קבוצות מוסמכת, יועצת ומאמנת אישית. בעלת תואר שני מחקרי בפסיכולוגיה חברתית מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה ומדע המידע. בהרצאות, בסדנאות ובפגישות שאני עורכת אני משלבת בין הידע האקדמאי והמקצועי הרחב שרכשתי, הופכת אותו הלכה למעשה ומנגישה אותו באמצעות כלים יישומים לחיים. 

אז איך הכל התחיל? אחרי שנים של שליחות מדינה במדינות שונות תרבות, שפה ומראה הבנתי שני דברים משמעותיים: השפה המדוברת ביותר בעולם היא שפת הגוף ולרובנו קשה להתמודד עם שינוי. לכאורה, שתי מסקנות שאינן קשורות זו לזו אך למעשה הן שזורות בעניין זו בזו. מתוך החוויות הללו יצאתי לחקור, ללמוד ולהתמחות בשני שדות חיים חופפים: שפת הגוף והתמודדות עם שינוי. למדתי והתמחיתי בכל אחד מתחומים אלו, הרחבתי את היריעה, העמקתי את הידע ולמעלה מעשור אני עוסקת בעולמות התוכן הללו מזוויות שונות ומעניינות.

באמצעות הרצאות, סדנאות ופגישות אישיות אני מעבירה תכנים, כלים ודרכי מימוש. דרך סיפור חיים, מודלים וכלים פשוטים מתעצבים תהליכים מרתקים ואיכותיים המחוללים שינוי אצל כל מי שמחפש להשיג, לשנות ולייצר ערך. 

מעוניינים? צרו קשר. אשמח להקשיב, לעזור ולהיות שם בשבילכם. איילת גינזבורג